Про нас

Доброго дня, дорогий Друже. Якщо Ви вже знаходитесь в цьому неважливому розділі, де, як правило, пишуть про молоді амбіційні команди суперспеціалістів та інших нецікавих речах, я все ж розповім хто ми такі.

Ми BARVANOR,

проект з душею, квінтесенція амбіцій, ідей, баготорічного досвіду і копіткої праці. Наша місія велика та світла в усіх сенсах цього виразу. Наша ціль – ДАТИ та ОТРИМАТИ. ДАТИ те, що Ви хочете від нас, максимально задовольнивши потреби, від сервісу до задоволення користування продуктом. ОТРИМАТИ – Вашу лояльність та задоволення.

Що ми пропонуємо?

Наша спеціалізація – це виробництво світлодіодного освітлення для житлових, офісних і торгівельних приміщень, а також супутні послуги, такі як: проектування освітлення в спеціалізованих програмах 3ds MAX, DIALux та монтаж освітлення в місці призначення. Ми пропонуємо як стандартні рішення, так і індивідуальні, де будуть враховуватися абсолютно всі Ваші фантазії та вимоги, єдине обмеження – закони фізики. Якщо говорити про компонентну складову нашого продукту, то потрібно відмітити, що ми постійно відслідковуємо тенденції розвитку світлотехніки і супутнього обладнання, а в разі необхідності, або хоча б доцільності – оптимізуємо конструктив. Ми працюємо тільки зі світовими виробниками компонентів, такими як: KGP (Китай), CREE (США), SAMSUNG (Південна Корея), MEAN WELL (Тайвань) та деякими іншими.

В принципі все, для загального розуміння нашого напрямку діяльності цього достатньо. Більше – в процесі співпраці. Успіхів!