Послуги

depositphoto 6986662

СВІТЛОТЕХНІЧНИЙ РОЗРАХУНОК

СВІТЛОТЕХНІЧНИЙ РОЗРАХУНОК

В деяких випадках, особливо якщо це торгівельні або виробничі приміщення, рівень освітленості та якість світла мають особливо важливе значення. Детально описувати якість світла немає сенсу, скажу тільки, що всі наші світильники відповідають високим вимогам, індекс кольоропередачі (CRI) у нас не менше 90, а коефіцієнт пульсацій не перевищує 1%. А ось з рівнем освітленості ситуація складніша, так як він нормується в залежності від типу приміщення, а на досягнення необхідного рівня впливає багато факторів – від висоти підвісу до кольору стін. Врахувати всі ці нюанси складно, але можливо, для цього ми використовуємо спеціалізовану світлотехнічну програму DIALux. Досвід великий, звертайся – допоможемо.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ В ІНТЕР’ЄРІ

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ В ІНТЕР'ЄРІ

Іноді досить складно уявити наш продукт в місці встановлення, оцінити його органічність, сполучуваність з іншими елементами інтер’єру, уявити розподілення світла… Загалом, для таких ситуацій ми можемо змоделювати приміщення в програмі 3ds Max, розташувати світильники в потрібних місцях, врахувати їх світлотехнічні характеристики і показати картинку, а в разі незадовільного результату внести корективи.

МОНТАЖ

МОНТАЖ

Потрібен монтаж освітлювального обладнання? Звертайтесь! Будь-якої фізичної і технічної складності. Ліцензія, допуски на висотні та електротехнічні роботи, необхідне обладнання – все є, за якість і безпеку можете не хвилюватися.

Зв’язатися з нами